تبلیغات
تخت گاز - پژو ار سی زد (PEUGEOT RCZ)

پژو ار سی زد (PEUGEOT RCZ)

سه شنبه 2 شهریور 1389 ساعت 22 و 16 دقیقه و 52 ثانیه

نویسنده : فرشیدپژو 407 خودروی بسیار زیبا وبا قابلیت های بسیار است كه چند ماه گذشته وارد كشورمان شد.

موتوری به حجم 2000 سی سی دارد كه توانی حدود 143 اسب بخار تولید می كند كه 4 سیلندری با 16 سوپاپ می باشد.

از امكانات آن می توان به سیستم ABS ,EBD,ESP ؛كروز كنترل؛8 ایربگ؛آیینه های جانبی برقی؛تنظیم ارتفاع صندلی راننده و... نام برد.قیمت آن هم اكنون حدود 47 میلیون تومان می باشد.

این خودرو از لحاظ ایمنی و استاندارد های اروپا رتبه ی خوبی كسب كرده است اما متاسفانه به علت قیمت بالا از آن استقبال كمی شده است.


قیمت آن پس از چند ماه كاهش پیدا كرد ولی باز هم مورد پسند مشتریان قرار نگرفت.پس از این شكست ایران خودرو تصمیم دیگری گرفت و پژو RCZ قرار است عضو جدید این شركت شود.

گفته شده پژو ار سی زد قیمتی حدود 50 میلیون خواهد داشت ؛ اما به دلیل شكل ظاهری این خودرو بعید است كه عاقبتی همچون 407 داشته باشد.


RCZ در دو مدل 200 و 156 اسب بخاری در دسترس است اما به دلیل قیمت بالای 200 اسبی به احتمال زیاد فقط شاهد 156 اسب بخاری آن خواهیم بود.

حجم این سری پژو  1598 سی سی می باشد و شتاب 0 تا 100 آن در مدت زمان 8.3 ثانیه است.حداكثر سرعت آن 215 كیلومتر می باشد .


دارای رینگ 18 اینچی تمام آلومینیومی می باشد كه از نوع SPORT  هستند.

دارای سیستم مولتی مدیای پیشرفته همراه با كامپیوتر 3 بعدی و سیستم صوتی فوق العاده می باشد.

سیستم ترمز آن شامل EBD ,EBA می باشد.از دیگر امكانات امنیتی آن می توان به سیستم كنترل دینامیكی استقامت DCS ؛ سیستم هوشمند كنترل لرزش و سیستم اضطراری نیروی ترمز ها اشاره كرد.
 

قیمت 50 میلیون تومانی كه گفته شده است به نظر یك قیمت بی منطقی می باشد و خودرویی با این امكانات و این طراحی زیبا قیمتی بیشتر خواهد داشت.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -