تبلیغات
تخت گاز - BMW X3 2011

BMW X3 2011

پنجشنبه 25 شهریور 1389 ساعت 22 و 11 دقیقه و 50 ثانیه

نویسنده : فرشید
شركت خودروسازی بی ام و از سری جدید x3 پرده برداری كرد.


این سری جدید بسیار جذاب تر و زیبا تر از سری قبلی می باشد . طراحی آن خشن تر از مدل های دیگر است كه ابهت خاصی به آن بخشیده است.


این مدل طراحی داخلی متفاوت دارد ودریچه های كولر آن در زیر مانیتور 8.8 اینچی آن قرار گرفته اند.
دارای سیستم چهار چرخ متحرك و سیستم ضد لغزش می باشد و به صورت اتوماتیك در مواقع حساس شروع به كار می كند.


دارای سیستم dynamic damping control  می باشد كه مربوط به حالت های كمك فنر ها است و با توجه به شرایط جاده ای می توان از روی كنسول وسط سه حالت معمولی ؛ اسپورت و اسپورت + را انتخاب كرد .از دیگر تجهیزات آن می توان به دوربین دید عقب ؛ سیستم چرخش چراغ ها در سر پیچ ؛ پشت سری های جلویی فعال ؛كروز كنترل همراه با سیستم خودكار حفظ فاصله و ترمز اتوماتیك و ایربك های جلویی و كناری اشاره كرد.


 ایكس تری جدید در دو مدل بنزینی و دیزلی عرضه می شود كه حجم موتور بنزینی آن 3000 سی سی بوده كه 4 سیلندر خطی است و قادر است در دور موتور 5800 توانی حدود 306 اسب بخار تولید كند.


شتاب 0 تا 100 این خودرو در مدت زمان 5.7 ثانیه است و حداكثر سرعت آن به دلایل ایمنی به 245 كیلومتر بر ساعت محدود شده است. این مدل با جعبه دنده 8 سرعته اتوماتیك عرضه می شود.


 مدل دیزلی آن دارای موتور 2000 سی سی 4 سیلندر می باشد كه حداكثر قدرت آن 184 اسب بخار است . با توجه به قدرت كم این مدل مصرف آن تنها 5.8 لیتر است.

 

در این سری سیستم اتوماتیك خاموش شدن موتور در ترافیك  تعبیه شده است به طوری كه با فشردن پدال ترمز دوباره فعال می شود و اگر سیستم auto hold  نیز فعال باشد با فشار كمی بر روی پدال گاز؛ موتور خودرو دوباره روشن می شود .


 


سایر امكانات :

 

راهنمای تعویض دنده

 

فرمان الكترونیكی و حساس به سرعت

 

كنترل نیروی وارده ناشی از ترمز گیری در مواقع حساس

 

تایر ها با مقاومت غلطشی پایین و ..........


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: پنجشنبه 25 شهریور 1389 ساعت 22 و 29 دقیقه و 30 ثانیه