تبلیغات
تخت گاز - Renault Megane New

Renault Megane New

شنبه 26 شهریور 1390 ساعت 00 و 46 دقیقه و 54 ثانیه

نویسنده : فرشید


رنو مگان هاچ بك جدید در آینده نه چندان دور در ایران تهدیدی جدی برای خودروهای دسته خود محسوب خواهد شد . آیا مزدا 3 هاچ بك و یا مزدا 2 را شكست می دهد ؟ هیوندا i30 وi20 چطور ؟تمامی این سوالات تا زمان ورود جدی این مدل به بازار كشور بی جواب باقی خواهند ماند . اما كاملا واضح و مبرهن است كه خودرویی با چنین طراحی فوق العاده و متفكرانه رقیب خطرناكی برای خودروهای حال حاضر خواهد بود .

 

هاچ بك خانوادگی دسته كوچك با حجم موتور 2000 سی سی و توانی حدود 143 اسب بخار , چابك و قوی به نظر می رسد و نظر تمامی جوانان مشكل پست و مدرن را به خود جلب می كند . شتاب 0 تا 100 آن در مدت زمان 10 ثانیه می باشد و با توجه به وزن 1280 كیلوگرمی , نسبتا سریع و قانع كننده است . طراحی كابین بسیار حرفه ای و اسپورت است . همچنین جعبه دنده CVT آن ,اسپورتی بودن این مدل را افزایش داده است . فاصله تعویض دنده در این نوع جعبه دنده بسیار كوتاه بوده و نرمی و راحتی خاصی به سرنشینان هنگام تعویض دنده می بخشد .این نوع جعبه دنده در مصرف سوخت بی تاثیر نیست و راننده حالتی اسپورت و پرقدرت را حس خواهد كرد . مگان جدید استاندارد آلایندگی یورو 4 را كسب كرده است .
سایر امكانات :

سیستم ترمز ضد قفل پیشرفته

ایربگ سرنشینان و ایربگ های پرده ای

سیستم ESC و سیستم كنترل لغزش

سیستم نویگیشن همراه با مانیتور اسپورت و طراحی زیبا

سنسورهای هشدار دهنده جلو و عقب جهت پارك بهینه خودرو

سیستم مانیتورینگ فشار باد لاستیك

سیستم ورود و استارت بدون كلید

چراغ های LED  همراه با تنظیم ارتفاع

سیستم كروز كنترل هوشمند .

به طور كلی مگان جدید خودرویی زیبا و شناخته شده و مهم تر از همه اروپایی می باشد كه با مصرف تركیبی 7/4 لیتری خود جایی برای شكایت باقی نگذاشته است .

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 26 شهریور 1390 ساعت 11 و 35 دقیقه و 13 ثانیه